Back to top

O Mnie

Witaj! Nazywam się Monika i serdecznie witam Cię na moim blogu filmx.pl. Dziękuję, że zdecydowałaś się do mnie zajrzeć, mam nadzieję, że będziemy razem odkrywać pasje, piękno i siłę, które drzemią w każdej z nas.

Moje zainteresowania to przede wszystkim film i kultura. Ukończyłam studia z filmoznawstwa, co pozwoliło mi zgłębić tajniki sztuki filmowej i jeszcze bardziej zakochać się w tym świecie. Postanowiłam stworzyć bloga, na którym mogę dzielić się swoją pasją i szerzyć miłość do kina wśród innych kobiet.

Blog filmx.pl powstał z myślą o kobietach, które chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje w dziedzinie filmu, kultury i sztuki. Na moim blogu znajdziesz artykuły dotyczące recenzji filmowych, wywiady z kobietami związanych z kinem oraz informacje o festiwalach i wydarzeniach filmowych.

Chciałabym także, aby moje miejsce było przestrzenią, w której możemy razem odkrywać i świętować osiągnięcia kobiet w kinematografii. Dzielę się ze Wszystkimi ciekawymi historiami i inspirującymi postaciami związanych z filmem, zarówno z Polski, jak i ze świata.

Jeśli masz pytania, sugestie lub chciałabyś się ze mną skontaktować, śmiało napisz na adres: kontakt@filmx.pl. Z przyjemnością przeczytam każdą wiadomość i postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Zapraszam Cię do śledzenia mojego bloga i regularnego odwiedzania strony filmx.pl. Razem odkryjmy fascynujący świat filmu, który może stać się miejscem naszej ucieczki, inspiracji oraz źródłem niezapomnianych emocji.

Serdecznie pozdrawiam, Monika